Pytania i Odpowiedzi - Dom Pogodnej Starości Forsycje w Brudnowie

Aktualności AKTUALNOŚCI

Forum FORUM

Facebook FACEBOOK

YouTube YOUTUBE

Instagram INSTAGRAM

 
Fundacja Ubierz Drugiego
Czy wiesz, że w Villa Forsycje są jeszcze wolne miejsca i terminy?! Skontaktuj się z nami jak najszybciej! Pomożemy załatwić wszelkie formalności! tel. +48. 601 235 887

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pobierz/Drukuj Stronę

FORUM DYSKUSYJNE

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

18.04.2017 - 10:30 - FORSYCJE

Dom Pogodnej Starości Forsycje jest placówką zapewniającą całodobową opiekę osobom starszym, posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie Domu. Dla bezpieczeństwa naszych pensjonariuszy są u nas na zmianie pielęgniarki. Panie zatrudnione jako opiekunki osób starszych mają właściwe przygotowanie do zajmowania się mieszkańcami naszego Domu.
Dom zapewnia opiekę osobom leżącym ale również chodzącym więc rozmieszczenie mebli w tym łóżek jest dostosowane do potrzeb mieszkańców. Łóżka rehabilitacyjne, które posiadamy mają kółka dzięki czemu możemy je dowolnie przestawiać.
Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych mieszkańców.

e-mail        WWW


Nick:

Treść komentarza:

We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:    WWW: 

TLEN:    GG:    skype: 

Zdjęcie (URL):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera.


.:: powrót do forum ::.


 


wpisow: 19, komentarzy: 0, odwiedzin: 3318, dzisiaj: 5, wczoraj: 12

Ustawienia wyglądu: Wood, Nothing, Light196