Imprezy

Villa Forsycje

to doskonałe miejsce na przyjęcia
z okazji chrzcin, komunii,
imienin czy urodzin


Chrzciny i komunie

Villa Forsycje to doskonałe miejsce na przyjęcie z okazji chrzcin i komunii. Gwarantujemy Państwu perfekcyjną organizację spotkania w rodzinnym gronie. A dla dzieci nie lada atrakcja – plac zabaw – Statek Piracki.

Naszym atutem jest przede wszystkim możliwość zaplanowania różnorodnych atrakcji, które dodatkowo podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości, a dzieciom zapewnią doskonałą zabawę. Istnieje możliwość zamówienia animatora, puszczania latawców, oprowadzania na kucyku. Postaramy się zrealizować inne nietypowe życzenia.

Idealnym uzupełnieniem naszej oferty jest smaczna kuchnia: menu będzie w każdym szczególe dopasowane do Państwa potrzeb, a wrażenia smakowe pozostaną w pamięci Gości na długi czas. Nad przygotowaniami i przebiegiem wydarzenia będą czuwali nasi pracownicy, którzy zapewnią wyjątkową oprawę dla Państwa rodzinnych uroczystości. Pokoje z widokiem na jezioro czekają na Państwa i Państwa Gości.

Wieczór panieński/wieczór kawalerski

Na niezapomniany, pełen atrakcji i wrażeń wieczór panieński i kawalerski zapraszamy do Villa Forsycje. Gwarantujemy przede wszystkim doskonałą i beztroską zabawę. Atrakcje na wieczór panieński i kawalerski:

  • wieczorne saunowanie z kąpielą w stawie,
  • grillowanie z atrakcjami „Ja nie chcę dorosnąć”
  • „Kolorowe SPA”
  • autorski program „Przygotowanie do życia w rodzinie”
  • spływ kajakowy
  • paintball
  • gra terenowa „Poszukiwacze skarbów”

Wieczór panieński i kawalerski wymaga również odpowiedniej oprawy kulinarnej. Nasi Kucharze zachwycą Państwa podniebienia, a profesjonalni barmani uraczą wykwintnymi trunkami. Po dobrej zabawie należy się wyspać – śniadanie serwujemy do godziny 12.00 a dobę wydłużamy do godziny 13.00

Imieniny, urodziny, rocznice

Piękne otoczenie i wyjątkowa atmosfera będą stanowić idealną oprawę dla każdej uroczystości. Pamiętamy z dzieciństwa imieniny u cioci – dobra zabawa, śpiewy, tańce, wieczorne spacery. Te wspomnienia mogą się urzeczywistnić w Villa Forsycje – nasz akordeonista zagra, zaśpiewa, a dowcipami sypie jak z rękawa. Spacer nad Zalew Domaniowski pobudzi apetyt i zauroczy otaczającą przyrodą. Domowa kuchnia zachwyci wszystkich Gości.

Nie musisz się martwić jak wrócisz do domu pokoje z widokiem na jezioro czekają na Państwa i Państwa Gości.


Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami…

Kontakt