Aktualności AKTUALNOŚCI

Forum FORUM

Facebook FACEBOOK

YouTube YOUTUBE

Instagram INSTAGRAM

 
Fundacja Ubierz Drugiego
Czy wiesz, że w Villa Forsycje są jeszcze wolne miejsca?! Skontaktuj się z nami jak najszybciej! tel. +48. 601 235 887

WYPOCZYNEK

Pobierz/Drukuj Stronę
Wypoczynek - Villa Forsycje

Villa Forsycje zaprasza na wypoczynek

Proponujemy Państwu odpoczynek w przepięknej malowniczej okolicy. Z daleka od wielkich aglomeracji. Wokół panuje przyjemna cisza, którą urozmaica jedynie śpiew ptaków, kumkanie żab i koncerty świerszczy. Świeże powietrze i bliskość przyrody sprzyja dobremu samopoczuciu, ułatwia zasypianie i uspokaja.

Villa Forsycje położona jest 200 m od Zalewu Domaniowskiego zwanego także Domaniowskim Morzem - 500 hektarowy sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w biegu rzeki Radomki (7 km długości, 0,5-2,5 km szerokości). To wymarzone miejsce dla amatorów wędkarstwa, kajakarstwa i żeglarstwa. Niedaleko Villi w miejscowości Wólka Domaniowska znajduje się piaszczysta plaża.

Zbiornik w większości otaczają lasy. Wyznaczonych jest wokół aż 19 szlaków rowerowych o długości 220 kilometrów, wiodą one drogami asfaltowymi jak i leśnymi dróżkami.

☛ Wypoczynek ze „Świętym spokojem”

Ucieczka od codzienności, hałasu, problemów. Spacerując brzegiem jeziora czy leśnymi ścieżkami uporządkujesz myśli. Obcując z przyrodą wracasz do korzeni – najlepszym lekarzem jest natura – poczuj jej bliskość. Można tu spotkać wiele gatunków ptaków np. łabędzie nieme, kaczki, perkozy, łyski, sokoły, jastrzębie, bociany, czaple i wiele innych.Komora Hiperbaryczna - Villa Forsycje

☛ Wypoczynek ze zdrowiem

Połącz relaks z rehabilitacją a Twój organizm odwdzięczy Ci się dobrą kondycją. Zaplecze rehabilitacyjne i terapie jakie oferujemy (dokładny opis w zakładce TERAPIE) pozwolą wzmocnić mięśnie, kręgosłup, oczyścić organizm, pozbyć się wielu problemów zdrowotnych. A z pewnością nabierzesz sił do dalszych działań i uśmiechu na ustach. Połącz przyjemne z pożytecznym. Seanse w komorze hiperbarycznej i chacie solnej zapewnią dobre samopoczucie na długi czas.

☛ Wypoczynek dla aktywnych

Sporty wodne, trasy rowerowe, biegi spacery w otoczeniu pięknej przyrody i czystego powietrza to gratka dla aktywnych. Organizujemy paintball, spływy kajakowe, survivial, gry terenowe – w wyznaczone weekendy (zakładka oferta) lub dla grup powyżej 15 osób na zamówienie. Już w 1874r Jan Bieliński w Nowym Mieście nad Pilicą otworzył Zakład Przyrodoleczniczy drugi w Europie gdzie przez aktywność, ruch leczył szlachcianki z globusa a młodych szlachciców z ich słabości. Rąbanie drewna, grabienie siana, zimne kąpiele i wiele innych „zabiegów”, których możesz sam spróbować w naszej grze terenowej „Na zdrowie szlachcie”.

☛ Wypoczynek z pracą nad własnymi emocjami /warsztaty/ - przyjmujemy zapisy na marzec

Nasze emocje – do czego służą, w czym mogą być nam pomocne oraz w jaki sposób mogą przeszkadzać. W jaki sposób można budować prawdziwe i oparte na wzajemnym wsparciu relacje. Uczestnicy warsztatów będą mogli również poznać w jaki sposób oczekują, aby inni okazywali im uczucie a także nauczą się rozpoznawać potrzeby drugiej bliskiej im osoby.

☛ Wypoczynek na ludowo – Ludowe Wesele (od maja do września – 5 spotkań)

To cykl co miesięcznych imprez – oberek, chodzony, poleczka tańczone na dechach przy ludowej kapeli oraz koniecznie porwanie panny młodej wozami. Pannę młodą trzeba wykupić więc Pan młody z towarzyszami udaje się żeby ją odbić – zabawa do białego rana. Głód nie dokuczy nikomu bo już gospodarze wędzą kiełbasy a gospodynie szykują smalec, groch z kapustą, zaczyn na barszcz, lepią pierogi i inne łakocie.