Wypoczynek

Villa Forsycje

zaprasza
wszystkich
na wypoczynek

 

Wypoczynek - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski
Relaks - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Proponujemy Państwu odpoczynek w przepięknej malowniczej okolicy. Z daleka od wielkich aglomeracji. Wokół panuje przyjemna cisza, którą urozmaica jedynie śpiew ptaków, kumkanie żab i koncerty świerszczy. Świeże powietrze i bliskość przyrody sprzyja dobremu samopoczuciu, ułatwia zasypianie i uspokaja.

Villa Forsycje położona jest 200 m od Zalewu Domaniowskiego zwanego także Domaniowskim Morzem – 500 hektarowy sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w biegu rzeki Radomki (7 km długości, 0,5-2,5 km szerokości). To wymarzone miejsce dla amatorów wędkarstwa, kajakarstwa i żeglarstwa. Niedaleko Villi w miejscowości Wólka Domaniowska znajduje się piaszczysta plaża. Zbiornik w większości otaczają lasy. Wyznaczonych jest wokół aż 19 szlaków rowerowych o długości 220 kilometrów, wiodą one drogami asfaltowymi jak i leśnymi dróżkami.

Otoczenie i infrastruktura Villi Forsycje pozwala na spędzanie czasu zarówno spokojnie w wyciszeniu jak również aktywnie. Pracownicy chętnie pomogą zorganizować Państwa dzień – podpowiedzą i zaplanują. Na weekendy, wakacje i ferie zimowe proponujemy program atrakcji, np. poranny Slow Jogging, konkursy dla dorosłych i dzieci, wieczory z muzyką i tańcem, pokazy barmańskie, pogaduszki o zdrowiu i urodzie przy naparach ziołowych i wiele innych niespodzianek dla naszych Gości. Dla dzieci nie lada gratka – wspaniały plac zabaw – Statek Piracki! Do dyspozycji Gości są rowery, koce i kosze piknikowe – przygotowujemy zestawy piknikowe (jak za dawnych czasów) i zapraszamy na rodzinne wyprawy nad Zalew Domaniowski.

 

Odkryj nowy sposób na zdrowie, kształtowanie sylwetki, chudnięcie to SLOW JOGGING – przyjedź, spróbuj –treningi dla osób w każdym wieku.
Wypoczynek na wiele sposobów:
  • dla rodzin z dziećmi
  • dla babuni i dziadunia z ukochanymi wnuczkami
  • dla przyjaciółek i koleżanek
  • tak zwyczajnie męski wypad
  • dla singli

Wypoczynek - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Wypoczynek ze „Świętym spokojem”

Ucieczka od codzienności, hałasu, problemów. Spacerując brzegiem jeziora czy leśnymi ścieżkami uporządkujesz myśli. Obcując z przyrodą wracasz do korzeni – najlepszym lekarzem jest natura – poczuj jej bliskość.

Można tu spotkać wiele gatunków ptaków np. łabędzie nieme, kaczki, perkozy, łyski, sokoły, jastrzębie, bociany, czaple i wiele innych.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy rowery, grill, zadaszone patio, liczne ławeczki

Sauna - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Wypoczynek ze zdrowiem

Połącz relaks z ofertą zabiegową Villi Forsycje a Twój organizm odwdzięczy Ci się dobrą kondycją. Zaplecze rehabilitacyjne i terapie jakie oferujemy pozwolą wzmocnić mięśnie, kręgosłup, oczyścić organizm, pozbyć się wielu problemów zdrowotnych.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz terapie wyszczuplające wykorzystujące kosmetyki z naturalnymi składnikami: krzem, srebro, złoto. W Villi Forsycje z pewnością nabierzesz sił do dalszych działań i uśmiech wróci na Twoją twarz. Połącz przyjemne z pożytecznym.

 

Oferujemy seanse w:

  • saunie (infrared lub sucha)
  • chacie solnej
Kajaki - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Wypoczynek dla aktywnych

Sporty wodne, trasy rowerowe, biegi spacery w otoczeniu pięknej przyrody i czystego powietrza to gratka dla aktywnych. Organizujemy paintball, spływy kajakowe, survivial, gry terenowe – oferta dla grup powyżej 15 osób.

Już w 1874r Jan Bieliński w Nowym Mieście nad Pilicą otworzył Zakład Przyrodoleczniczy drugi w Europie gdzie przez aktywność, ruch leczył szlachcianki z globusa a młodych szlachciców z ich słabości. Rąbanie drewna, grabienie siana, zimne kąpiele i wiele innych „zabiegów”, których możesz sam spróbować w naszej grze terenowej „Na zdrowie szlachcie”.


Praca nad Sobą - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Wypoczynek z pracą nad własnymi emocjami /warsztaty/

Nasze emocje – do czego służą, w czym mogą być nam pomocne oraz w jaki sposób mogą przeszkadzać.

W jaki sposób można budować prawdziwe i oparte na wzajemnym wsparciu relacje. Uczestnicy warsztatów będą mogli również poznać w jaki sposób oczekują, aby inni okazywali im uczucie a także nauczą się rozpoznawać potrzeby drugiej bliskiej im osoby – oferta dla grup powyżej 10 osób.

Na ludowo - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

Wypoczynek na ludowo

Muzyka naszych przodków – oberek, chodzony, poleczka tańczone na dechach przy ludowej kapeli wyzwalają emocje, siły i radość – to niesamowite przeżycie.

Głód nie dokuczy nikomu bo już gospodarze wędzą kiełbasy a gospodynie szykują smalec, groch z kapustą, zaczyn na barszcz, lepią pierogi i szykują inne łakocie – oferta dla grup powyżej 20 osób

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami…

Kontakt