O nas

Villa Forsycje

Zapraszamy
przyjedź – odpocznij – nabierz sił
wypoczęty wróć do codzienności

Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski
Ogród - Pensjonat Villa Forsycje - Brudnów - Zalew Domaniowski

„Villa Forsycje” to oaza spokoju położona nad Zalewem Domaniowskim w otoczeniu przepięknej przyrody, liczne ptactwo cieszy swoimi koncertami przybywających Gości. Otoczenie obiektu to miły dla oka i funkcjonalny do wypoczynku teren. Liczne atrakcje przygotowane dla naszych Gości zachęcają do wypoczynku, relaksu – tu czas zatrzymuje się w miejscu.

To miejsce gdzie tradycja, dawne zwyczaje, kultura ludowa mają ogromne znaczenie. Przygotowujemy dla Państwa dedykowane pobyty weekendowe z cyklu „Aby tradycja przetrwała” przy wsparciu lokalnych artystów, mieszkańców okolicznych wsi pragniemy propagować wśród osób dorosłych i dzieci zwyczaje naszych przodków. Posłuchać opowieści, wspólnie pośpiewać, potańczyć, wykonać codzienne czynności jak za dawnych czasów np. pranie na tarze, ubijanie masła itp.

Położenie „Villi Forsycje” ma kluczowe znaczenie – Brudnów, gm. Wieniawa – centralna Polska – 30 km od Radomia, 80 km od Kielc, 100 km od Warszawy, 130 km od Łodzi, 150 od Lublina, 200 km od Krakowa. Spotkajmy się Wszyscy w „Villi Forsycje”.

Oferujemy 55 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- , 3- i 4-osobowych: z łazienkami, TV, WiFi Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W dwupiętrowym budynku z windą znajdują się:

  • na parterze Restauracja, Gabinet Ziołowy, Strefa SPA (jacuzzi, sauna, lampa), Gabinet masażu, 3 pokoje, Ziołowa strefa wypoczynku – barek ziołowy
  • na I piętrze – kawiarnia, sala restauracyjno-szkoleniowa, 9 pokoi, strefa wypoczynku
  • na II piętrze – sala szkoleniowa, Gabinet Rehabilitacyjny, 8 pokoi, strefa wypoczynku

Zewnętrzna strefa Odnowy Biologicznej to trzy wolnostojące drewniane domki z sauną, grotą solną i komorą hiperbaryczną oraz beczka z zimną wodą do schładzania się po saunie. Elegancka zewnętrzna Sala Filmowa z kominkiem, przeznaczona dla 40 osób. A to wszystko w otoczeniu posągów, kolumn, licznych miejsc do wypoczynku, urokliwe ławeczki, stoliki, pergole, zadaszone patio, grill – rozweselą, rozmarzą, troszkę rozleniwią. Dla dzieci nie lada gratka – bo oto na rozhuśtanych falach Zalewu Domaniowskiego przypłynął do nas Statek Piracki – pora rozpocząć rejs! Drogi rodzicu a Ty wygodnie połóż się na leżaczku lub kocyku i odpoczywaj – walizki piknikowe i koce już czekają. Lato, jesień, zima czy wiosna – zapraszamy u nas jest gdzie spacerować, jeździć na rowerze, zbierać zioła i grzyby, jeździć na nartach. Odpoczywaj ile chcesz.

Zabiegi w strefie Odnowy Biologicznej: masaże, peelingi, maski, okłady, zabiegi ujędrniająco-wyszczuplające uatrakcyjnią pobyt, chwilą luksusu na którą może na co dzień nie masz czasu. Specjalizujemy się w przyuczaniu do NIC NIE ROBIENIA – w profesjonalny sposób – nasz INSTYTUT NIC NIE ROBIENIA – opracował specjalny program dla zapracowanych.

Czym się wyróżniamy?

Piękne otoczenie, bogata infrastruktura wypoczynkowa, miła obsługa, dobra kuchnia – to Państwo znajdziecie w wielu ośrodkach, my proponujemy coś więcej, zorganizujemy Państwu wolny czas, będziemy Państwa zaskakiwać ciekawymi propozycjami spędzania wolnego czasu, weekendowy program atrakcji zapewniamy w cenie pobytu.

Villa Forsycje to obiekt z „duszą” prowadzony przez Małgorzatę Przydacką refleksologa, eksperta holistycznego podejścia do życia, specjalistę niekonwencjonalnych metod leczenia: „Chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą, poczęstuję ziołami. Piliście kiedyś odżywczy napar z konopi siewnej? A może próbowaliście oleju z czarnuszki lub ostropestu? A kąpiel stóp w sodzie? Nie. To zapraszam warto zadbać w prosty sposób o swoje zdrowie. Natura kryje w sobie ogromne tajemnice i zna leki na wszystkie dolegliwości – troszkę o tym wiem. Możemy porozmawiać, nastawiłam już czajnik – jakie zioła zaparzyć?”


Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami…

Kontakt